Angliai konyhai kisegítő állás

Budapest IX. kerület
7 éve, 9 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Éttermi munka, Vendéglátás
Angliai partnerünk részére keresünk konyhai kisegítőket vendéglátó egységekbe, illetve 4*/5* szállodákba, folyamatos kezdéssel, teljes munkaidős pozícióba!
Feladatok:
-       Szakácsok részére az alapanyagok előkészítése,
-       Mosogatás, konyha tisztán tartása,
-       Takarítás,
-       Munka jellege: fizikai munka, mely állóképességet igényel
-       Kuka kiürítése
Az álláshoz tartozó elvárások:
-       Szorgalmas, terhelhető
-       Csapatmunkára való képesség
-       Pontos, alapos munkavégzés
-       Angol nyelvtudás
Munkaidő: 40-50 óra/hét
Munkavégzés: nappali és esti műszakok
Helyszín: Anglia
Amit kínálunk:
-       összetartó csapat
-       biztonságos, korrekt munkakörülmények
-       jól felszerelt konyha
-       bejelentett munkahely
-       rugalmas munkarend
-       versenyképes bérezés, bruttó £8/óra
-       munkavégzés során biztosított étkezés
-       tapasztalatszerzési lehetőség

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, akkor küldd el angol nyelvű önéletrajzodat az info@jobgenerator.info e-mail címre.

Kapcsolat a hirdetővel
  • Jobgenerator

  • 0670678-mutasd